לוגו יבוארן רשמי ויאגרה פארם

ויאגרה לנשים

עולם מוצרי האון והחשק הגבריים עצום ומגוון. ומה בנוגע למוצרים לנשים? לירידה בחשק ובתשוקה המינית – ויאגרה לנשים 100% טבעי עשויה לפתור בהצלחה את הבעיה. הבונוס: ברכישה דרך ויאגרה פארם אין שום צורך במרשם רפואי, באישור מלא ממשרד הבריאות.

 

על חשק מיני פוחת ונעלם

אם 20% מכלל הגברים סובלים או צפויים לסבול לפחות פעם בחייהם מבעיה בתפקוד המיני, הרי שאצל נשים הנתון עומד על קצת יותר מפי שתיים: לא פחות מ-43% מהנשים, על סמך מחקרים וסטטיסטיקות שנאספו ממדינות העולם סובלות מבעיה קיימת בתפקוד המיני – מרביתן מאופיינות עם פגיעה מסוימת בחשק המיני, שכמובן פוגעת בסקס ובזוגיות ומשליכה לא מעט על הדימוי העצמי.

 

ממה נגרמת בעיה בחשק המיני?

הפרעת חשק מיני בשמה הרשמי, מתוארת כמצב שבו אין חשק לקיים כל מגע מיני ולעתים גם לא מתרחשות פנטזיות מיניות וזאת בצורה סדרתית. ההפרעה בקרב נשים נשענת על מגוון גדול של גורמים אפשריים – מפיזיולוגיים ורגשיים, דרך חברתיים וסביבתיים וכלה באישיותיים.

נשים מדווחות על ירידה בחשק בכמה שלבים מרכזיים: לאחר הלידה, במהלך טיפולי פוריות, גיל המעבר, משברי חיים שונים לרבות מחלה, אבטלה או חוסר סיפוק מקצועי, עומס רגשי ותשישות.

סיבה נוספת לפגיעה בחשק עשויה להיות חינוך שמרני שפיתח עכבות מסוימות בגילוי המיניות וכך גם מסרים שליליים מבית אב ואם בנוגע למין (למשל שאישה החושקת במין היא מלוכלכת או חוטאת). באופן תת מודע, מסרים כאלה גורמים לדיכוי בתשוקה המינית. קבוצה נוספת שעשויה לסבול מאי חשק היא נשים עם דימוי גוף ירוד שחשות לא בנוח במהלך יחסי המין, כך שהמוטיבציה העתידית שלהן לסקס תיפגע.

 

כיצד מטפלים בחשק והתשוקה אצל נשים?

עד לאחרונה הניחה הקהילה המדעית שפגיעה בתשוקה דורשת מעורבות של גורמים כמו פסיכולוגית, סקסולוגית, פסיכיאטר, אורולוג, מטפלת רגשית ועוד. הטיפול שניתן התמקד בניפוץ המיתוסים סביב סקס ומיניות, מידע מעשיר ומלמד, שיפור בתקשורת בין בני זוג לרבות תקשורת מינית, טכניקות לשינוי התנהגותי, מיינדפולנס, טכניקות מגע וגירוי מפנק וחושני ועוד.

כל אלה עמדו יחסית במנותק ממה שקורה בטיפול לגברים, שאצלם יוצאת הקהילה המדעית מהנחה כי הבעיה רפואית-פיזיולוגית ולא רגשית. כך יוצא שבעוד שנשים שבסך הכל סובלות מתשישות היו יכולות לפתור בקלות את בעייתן באמצעות התרופה המתאימה, גברים מטופלים תרופתית, אפילו אם הבעיה שלהם היא רגשית.

 

הפתרון החדש לסקס מלא תשוקה – ויאגרה לנשים

גם רפואת הנשים הגיעה למסקנה כי לא תמיד נדרשת סדרת טיפולים ממושכת בה צריך לדבר על דברים לעומק. למעשה, לפעמים כל שדרוש הוא מעט שיפור במצב הרוח ובתחושה הטובה כדי להיכנס לעניינים ותו לא. תפיסה זו, היא מה שהביא לאישור תרופת ויאגרה לנשים.

אז מהי ויאגרת נשים בעצם? מדובר בתרופה שעברה מספר גלגולים עד שאושרה לבסוף על ידי מנהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA) ושבמקור החלה כתרופה לדיכאון. תרופה זו דורשת נטילה יומיומית של טבליה אחת לפני השינה, המשפיעה על עלייה בדופמין ונוראדרנלין המביאים לעוררות מינית. במקביל לעלייה בהורמונים הללו, רמת הסרוטונין (ההורמון שמעכב את הדחף המיני) פוחתת.

 

האם זה באמת עובד?

היעילות של הויאגרה הנשית המשווקת נכון להיום תחת השם פליבנסרין, הוכחה במחקרים בהם השתתפו אלפי נשים. ועם זאת, המחקר הארוך ביותר התנהל במשך שנה וחצי, מה שלא מספיק כדי לבדוק את ההשפעה המדויקת של התרופה הכימית עם תרופות אחרות או האם היא מגבירה סיכון למחלות מסוימות.

 

ויאגרה טבעית לנשים? יש כזאת!

במטרה להימנע מהשפעתה המזיקה של התרופה הכימית ולשמר רק את המנגנונים הפעילים החיוביים של התרופה, ניתן למצוא כיום גם ויאגרה טבעית לנשים – 100% עשויה מרכיבים טבעיים, כך שלא נדרש לה מרשם רפואי. תרופה זו המכילה תמציות צמחיות כמו מאקה ונר הלילה, נקשרת לאותם קולטנים המשפיעים על עלייה וירידה בהורמונים הדרושים.

צמחים אלה ידועים ומקובלים ברפואה המערבית כצמחי מרפא, בהם השתמשו ברפואה המזרחית הקדומה לפני אלפי שנים וכיום הם לוקחים חלק גם בתהליכים רפואיים מן המניין, לרבות ניתוחים. הדבר הופך את הויאגרה הטבעית למוצר בטוח, איכותי ואפקטיבי לכל אחת.

 

בשורה התחתונה:

אם את מרגישה שהחשק לא כפי שהיה ואת מתקשה “להזיז עניינים”. אם אתה חווה ירידה בחשק של בת הזוג ומעוניין לסייע לה להשיב אותו למסלול – ויאגרה לנשים מהווה מוצר איכותי ומנצח, המורכב מחומרים טבעיים בלבד. חברת ויאגרה פארם המשווקת ויאגרה טבעית קיבלה את אישור משרד הבריאות לשיווק התרופה וניתן להזמין אותה במשלוח מהיר עד הבית ולקבל את המשלוח בתוך 3 ימי עסקים. השירות ניתן לכל תושבי גוש דן והסביבה.

ויאגרה לנשים
ויאגרה לנשים

 

מעוניינים לשפר את החשק המיני? ויאגרה פארם לרשותכם

כיום כבר אין צורך לעמוד בתור לרופא ואצל הרוקח, כדי להצית את הלהבות מחדש במיטה. עם הויאגרה הטבעית של ויאגרה פארם – לגברים וגם לנשים, תוכלו ליהנות יותר ולמקסם את התשוקה והתפקוד המיני שלכם יחד. המוצר הטבעי שלנו איננו מיוצר מכימיקלים ולפיכך לא גורם לתופעות לוואי חמורות. מדובר בפתרון בריא וידידותי שמתאים לכולם. מעוניינים להתנסות? צרו איתנו קשר כבר עכשיו ונדאג לכם למשלוח מהיר עד פתח הדלת.

המאמר מעניין? שתפו בקליק

רוצים לדבר עם מומחה ?