אישורים

חברת ויאגרה פארם עומדת בתנאים ובסטנדרטיים ומחזיקה בידייה אישורים ממשרד הבריאות על היצור של מגוון המוצרים שלנו, כמו גם אישורי תקינה GMP לשיווק תוספי תזונה ומוצרים טבעיים.

כמו כן אנו מקפידים מאד לשווק אך ורק מוצרים אשר עונים על כל התנאים המחמירים של משרד הבריאות, וכל מוצר ומוצר שאנו משווקים מחזיק באישורים הנדרשים בישראל.

תנאי ייצור נאותים, Good Manufacturing Practice, או GMP הם חלק ממערכת איכות המבקרת את מערך הייצור והבדיקה של התעשייה הפרמצבטית, המזון והמכשור הרפואי. GMPs הם הקווים המנחים את שלבי הייצור והבדיקה המשפיעים על איכותו של המוצר הסופי.

ארצות רבות, חוקקו והתקינו נהלי GMP משלהן, אך המאפיינים הבסיסיים נשארו זהים בין המדינות ומטרתם היא להבטיח את איכותו של המוצר הרפואי על מנת לשמור על בריאותו של הצרכן הסופי.

הביקורת והאכיפה של הנהלים נעשית על ידי יחידת הפיקוח של משרד הבריאות. בביקורות נבדקת התאמת מערכת האיכות והתשתיות במפעל לכללי ה-GMP הבינלאומיים (כאשר נקודת הייחוס היא מדריך ה-GMP של ארגון ה – PIC/S – Pharmaceutical Co-operation Inspection Scheme).

לוגו ויאגרה פארם

הביקורות נחלקות לביקורות מקדימות לאישור מפעל או קו ייצור חדש, ביקורות תקופתיות במפעלים מאושרים וביקורות לבדיקת חשד להפרה חמורה של תנאי הייצור הנאותים. קשת היצרנים שבפיקוח היחידה נעה בין מפעלי תרופות, מפעלים ביוטכנולוגיים , מפעלי גזים רפואיים ומפעלי כימיה המייצרים חומרי גלם פעילים.
חלוקה נוספת שניתן לעשות היא בין מפעלים מייצאים הנמצאים גם בפיקוח של רשויות בריאות זרות, לבין מפעלים שכל תוצרתם מיועדת לישראל ושנמצאים אך ורק בפיקוח משרד הבריאות הישראלי. יחידת הפיקוח אחראית לבקר גם מפעלים שכל תוצרתם מיועדת לייצוא ומפעלים בחו”ל של יצרנים ישראלים המייצרים תכשירים הרשומים בישראל בלבד
בהודעה לעיתונות שהוציא משרד הבריאות ביוני 2009, הכריז המשרד על השגת הסכם אשר יפטור את יצואני התרופות הישראלים מביצוע בדיקות מעבדה נוספות על אדמת אירופה.
ההסכם נכנס לתוקף בשנת 2010. ישראל היא המדינה הראשונה שאינה מועמדת לכניסה לאיחוד האירופי שהצליחה להשיג הסכם מסוג זה.

ויאגרה הינה כדור שפועל על מערכת הדם והשרירים. מצד אחד הויאגרה גורמת להרחבת כלי הדם ולהזרמת דם מואצת, ומן הצד השני היא גורמת להרפיית השרירים “החלקים” שאלו השרירים החיצוניים שלנו. המנגנון הזה גורם לזקפה מואצת שנמשכת כמה שעות (תלוי בסוג הויאגרה) אך מופעלת לאחר חצי שעה.

לקיחה לא נכונה של הויאגרה עלולה לגרום להתקפי חרדה, לזיקפה ממושכת ואף לעילפון, אך ישנם תופעות לוואי “חלשות” יותר כמו הסמקה, או כאבי ראש קלים. הויאגרות הטבעיות מפחיתות את תופעות לוואי אלו ואף מעלימות אותן לגמרי. לכן אנו ממליצים על ויאגרות טבעיות.

אנו בויאגרה פארם מאפשרים משלוחים לכל רחבי הארץ ומגיעים תוך 3 ימי עסקים (בגוש דן עד 3 שעות) בעזרת הזמנת המוצרים שלנו דרך האתר. בנוסף, ההזמנה באינטרנט מאפשרת שמירה על דיסקרטיות שנשמרת באופן אפקטיבי לעומת קנייה בחנות רגילה בה כל אחד יכול לצוטט לכם. אנו מאפשרים הזמנות גם דרך הפלאפון הנייד 24 שעות ביממה. 

ויאגרות טבעיות הינן חוקיות ללקיחה ללא מרשם רופא. הן ללא תופעות לוואי ועשויות מ100 אחוז חומרים טבעיים. ויאגרה פארם מספקת כדורי ויאגרה לכל מי שמעוניין במהירות, בדיסקרטיות ובמקצועיות. אם אתם עדיין לא בטוחים אתם מוזמנים להתייעץ איתנו

יש לנו מגוון רחב של כדורים ולכן קיים קושי אמיתי להבין את ההבדלים בין כדור לכדור, אך אם תרצו לדעת איזה כדור יתאים למצב הבריאותי שלכם ולמצב הפיזי שלכם אנו ממליצים לכם ליצור איתנו קשר ונעזור לכם לבחור את הכדור המתאים.

מוצר חדש ומיוחד של חברת ויאגרה פארם שמשפיע על היכולת לייצר זקפה למשך לא פחות מ-3 ימים. האפידמיום הוא ללא כימיקלים ואריזה אחת יכולה להספיק ליותר מ60 מנות. צריך לקחת כפית אחת בלבד חצי שעה לפני האקט המיני על בטן ריקה.

חברתנו מפוקחת על ידי כלל הגופים הרלוונטיים וביניהם כמובן משרד הבריאות. לצידו יש לנו אישורי תקינה GMP לשיווק מוצרים טבעיים שזו מערכת איכות המבקרת את מערך הייצור והבדיקה של התעשייה הפרמצבטית, המזון והמכשור הרפואי. מוזמנים להסתכל באתר כדי לראות את האישורים עצמם.

זה כדור נוסף שמשמש גם הוא לזקפה, אך היתרון שלו הוא שאפשר להנות מזקפה לאורך זמן גם לאחר נטילה של חצי כדור בלבד. יתרון נוסף של הוידליסטה הינו החשאיות שלו. ויאגרה כולם מכירים אבל את השם וידליסטה מכירים רק מעטים. כך תוכלו להנות מדיסקרטיות נוספת.

אם אתם סובל מבעיות בזקפה בזמן קיום יחסי מין בטוח שתוכל ליהנות ולהרגיש מסופק מאחד מהכדורים שלנו. יש לנו מגוון רחב של כדורים בהתאם לצרכנים שונים ובעיות שונות. הגורם היחידי שיכול למנוע ממך את כדורי הויאגרה הטבעיים הוא בעיות לב שונות. 

רוצים לדבר עם מומחה ?