ויאגרה טבעית

בעיות במיניות עשויות להשפיע לרעה על חיי הנישואים, זוגיות ואף לפגוע בביטחון העצמי שלכם מול פרטנרית או מול אנשים בכללי, שכן בעיה שכזו משפיעה על כלל החיים ולא מרפה. לכן, כדאי מאוד שלא להזניח אותה ולטפל בה. במידה ואתם סובלים מבעיה במין, סביר מאוד שיש פתרון. אם מדובר בשפיכה מוקדמת או זקפה שיורדת מהר, ויאגרה טבעית היא הפתרון! המשיכו לקרוא.

 

מהי ויאגרה טבעית?

ישנם כמה סוגים של מוצרים אשר יספקו לכם חוויה מינית מטורפת, טובה וארוכה ואף יפתרו את הבעיות שאתם חווים כגון שפיכה מקודמת מהרצוי או זקפה שלא מחזיקה מעמד לאורך כל זמן האקט שאתם שואפים לו. כולנו כנראה מכירים את הויאגרה הרגילה והמוכרת, אותה ניתן להשיג רק באמצעות קבלת מרשם מסודר מרופא. קבלת מרשם מרופא יכולה להיות חוויה מעט מביכה, במיוחד בקהילות מסוימות, או לכל הפחות פשוט טרחה.

מזלכם, שישנן חנויות אינטרנטיות המציעות את מוצר הפלא – ויאגרה טבעית. הויאגרה הטבעית עשויה מ-100% רכיבים טבעיים ומהווה פתרון מדהים ויעיל למי שאין לו מרשם רופא. דרך אתר האינטרנט ויאגרה פארם למשל, ניתן להזמין ויאגרה טבעית במחירים משתלמים ובמשלוח עד הבית, בתוך 3 ימי עסקים – או אף עד 3 שעות משלוח בגוש דן, במקרה ואתם זקוקים למוצר בזה הרגע.

 

 ויאגרה טבעית – המצאת המאה?

ללא ספק ניתן לקרוא לאותה תרופה בשם ויאגרה תרופת הפלא, ששינתה חיים של גברים רבים ובכלל התגלתה בטעות כחלק מתופעות לוואי בייצור של תרופה חדשה. אבל איך בכלל גברים נקלעים למצבים שבהם הם מזדקקים לעזרה תרופתית? בואו ונגלה ביחד.

 

בעיות בתפקוד המיני – מה מסתתר מאחורי המונח

בעיות בתפקוד מיני זהו מונח רחב מאוד ומאוד לא ברור. מה באמת מסתתר מאחוריו? ניתן לומר שבעיות בתפקוד מיני אלה מצבים שחורגים מהנורמה – מהנורמה של הזקפה, מהנורמה של מהירות השפיכה, מהנורמה של קיום יחסי מין עצמם. השימוש במילה נורמה לא באמת מבהיר מספיק מבחינתנו, לכן מוטב שנפרט. בעיות בזקפה, אחת הבעיות הנפוצות ביותר בתפקוד המיני, היא בעיה שבה כתגובה לגירוי מיני כזה או אחר, גירוי שהיה מעורר גבר במצב רגיל, לא קורה כלום. מה הכוונה לא קורה כלום? הכוונה לכך שזקפה אינה מחזיקה מעמד פרק זמן מספק על מנת להתחיל ולסיים אקט מיני או לא מתרחשת כלל. מצב זה מוביל לשלל תסכולים בקרב הגברים ולרצון להימנע כמה שיותר מכל מצב של קרבה רגשית ופיזית.

ומה עוד?

במידה וחשבתם שפה זה נגמר, מוטב לדעת שלא. אם לא מספיק עניין הבעיות עם הזקפה, ישנן בעיות נוספות בתפקוד המיני שעלולות להוביל לצריכת ויאגרה. בעיות נוספות שיכולות להתעורר הן בעיות של שפיכה מוקדמת – שפיכה המתרחשת תוך פרק זמן קצר מ – 2 דקות מתחילת האקט המיני. ורק על מנת לסכם את העניין, מוטב להזכיר גם מצב של חוסר יכולת להגיע לשפיכה כלל – דבר המתסכל בעיני כולם ומצטייר כמאכזב לא פחות.

 

מה הסיבות שמובילות לאותם המצבים?

הסיבות יכולות להיות רבות ומגוונות ולהתחלק לסיבות פיזיולוגיות וסיבות נפשיות.

 

סיבות פיזיולוגיות

מגוון מאוד גדול של מצבים פיזיולוגיים יכול להשפיע על התפקוד הגברי ולגרום לפנות אל צריכת ויאגרה. מצבים של מחלות כרוניות הקשורות לתפקוד בלוטת התריס, איזון הורמונלי לקוי, מחלות לב, מחלות אונקולוגיות או מצבים של דכאון כרוני – כל אלה יש ביכולתם לגרום לבעיות בתפקוד מיני אצל גברים. בנוסף, כדאי לדעת שצריכת תרופות מסוימות, בראש ובראשונה תרופות לטיפול בדיכאון ולחץ דם – יכולות להשפיע על ה”ביצועים” של גברים.

 

ומה בדבר חיים יומיומיים? סיבות נפשיות

גם אם נשים בצד מחלות כרוניות הקשורות לעולם הנפשי, נגלה שלא חסר בכלל בעיות בהתנהלות יום יומית שלנו – בעיות שיש להן השפעה גדולה על התפקוד שלנו בכלל ותפקוד מיני אצל גברים בפרט. מה זה אומר? שבקצב החיים המודרניים, מאוד קשה להישאר נינוח ורגוע וכל זה יוצר מין מעגל סגור שכזה, שבו תסכול נפשי מביא לעוד תסכול, בשל בעיות בתפקוד המיני ונדמה שאין לזה סוף.

 

מה ההבדל בין ויאגרה טבעית לבין ויאגרה גנרית?  בואו ונגלה ביחד.

 

ויאגרה גנרית

אותו כדור פלא שהתגלה לגמרי במקרה. עד כמה במקרה? נספר לכם שבכללי חיפשו תרופה לבעיות לב ולהרחבת כלי דם על מנת להזרים דם רב יותר אל אזור הלב ואחת התופעות לוואי של התרופה הייתה, ובכן, זקפה. מאז, עברו מים רבים בנהר, אף אחד כבר לא זוכר בכלל למה התרופה הומצאה מלכתחילה. אך לתרופה כה נהדרת יש גם שפע של תופעות לוואי.

הויאגרה הגנרית היא אותה גברת בשינוי אדרת – מדובר באותו כדור שמשתמש בחומר הפעיל שבעזרתו הויאגרה כל כך מצליחה – סידנאפיל. ויאגרה גנרית היא שם למותגים אחרים, שיש בהם את אותם הרכיבים הפעילים! מביאים לאותה תוצאה של זקפה ארוכה וממושכת עם פחות תופעות לוואי וללא צורך במרשם רופא. ברוב המקרים, גם במחיר נמוך יותר. שני המותגים החזקים שנקראים ויאגרה גנרית וניתנים לרכישה הם סנפורס (Cenforce) ופילדנה (Fildena).

 

באילו תופעות לוואי מדובר?

לויאגרה המקורית יש שלל תופעות לוואי שצריך לקחת בחשבון, שהחמורות שבהן הן כאבי ראש, סחרחורות, הסמקה ואפילו מצבים של עיוורון. מלחיץ מעט לא? למאמר בנושא ויאגרה תופעות לוואי לחצו כאן >>>

 

ויאגרה טבעית

ומה אם נספר לכם שקיימת תרופה עם השפעה דומה, אך עם סיכון מופחת לכל אותן תופעות לוואי מעצם היותה תרופה טבעית? לבטח התגובה הראשונה שלכם תהיה הפתעה גמורה, אך תרשו לנו להסביר.

ויאגרה טבעית היא סוג של תרופת סבתא – תרופת המופקת מצמחים טבעיים, שידועים כעוזרים במצבים של בעיות בתפקוד המיני, ועזרים להרחיב את כלי הדם ולהזרים דם לאיבר שחשוב לנו באמת בזמן ביצוע אקט מיני. מוצרים העשויים מ100% חומרים טבעיים והחומרים הפעילים בהם, אלה שבעזרתם גברים זוכים לזקפה ועוררות מינית, הם טבעיים לחלוטין – נתפשים כ”ויאגרה טבעית”.

>>> להזמנת דבש החשק אפימדיום – ויאגרה טבעית שמעוררת את החשק והאון הגברי  <<<

דבש החשק תחליף ויאגרה טבעי האולטימטיבי אריזת 240 גרם
דבש החשק תחליף ויאגרה טבעי האולטימטיבי אריזת 240 גרם

יתרונות הויאגרה הטבעית

לויאגרה הטבעית פתרונות רבים אחרים מלבד היותה זמינה! הויאגרה הטבעית מכילה חומרים פעילים מעולים וחזקים שמשפיעים מאוד על הגוף בכך שיספקו לכם חוויה מינית טובה וארוכה ללא הפרעות ומעצורים. התוצאות של הויאגרה הטבעית מחזיקות כ-6 שעות, לחוויה מלאה ומשמעותית. בנוסף, לעומת הויאגרה שמקבלים מרופא, הויאגרה הטבעית משתלמת מבחינה כספית ולא מגיעה למחירים של אלפי שקלים לעומת הרגילה.

כמו כן, במידה וחששתם או הובכתם ללכת לרופא, את הויאגרה הטבעית אפשר להשיג באמצעות הזמנה דיסקרטית וכל הפרטים האישיים שלכם יהיו שמורים במערכת בסודיות מלאה. חשוב להבין שבויאגרה הטבעית אין כימיקלים מסוכנים ולכן היא בטוחה לשימוש אם כן יעילה מאוד. כמו כן, תופעות הלוואי שלה נדירות ומועטות ביותר.

 

למי ויגארה טבעית מתאימה?

הויאגרה הטבעית מתאימה לגברים בכל הגילאים אשר סובלים מבעיית של גמירה מהירה מדי או זקפה שלא מצליחה להחזיק לאורך זמן – ללא קשר לגילם. הן נערים והן אנשים מבוגרים סובלים מבעיות אלה, וחבל שכך – כי ישנו פתרון יעיל, נהדר וזול ממש מתחת לאף, שיסייע לכם להחזיר לעצמכם את הביטחון העצמי בתוך דקות.

למרות האמור לעיל, בטרם נטילת הויאגרה יש לעיין בקפידה בעלון השימוש ולוודא כי לא ידועה לכם על רגישות מסוימת לאחר המרכיבים או בעיות לב שונות שעשויות למנוע מכם להיות מסוגלים ליטול את הכדורים. כמו כן, יש ליטול לפי הוראות השימוש על מנת לצמצם כמה שיותר את הסיכוי להופעת תופעת לוואי.

 

איך זה עובד בעצם?

הויאגרה מאיצה את זרימת הדם וגורמת לכלי הדם בגוף להתרחב. בתוך כך, היא גורמת להפריית שרירים – שתי הפעולות האלה יחדיו מביאות לזקפה מואצת וחזקה שתמשך במשך כמה שעות שלמות. לאחר נטילת ויאגרה טבעית ההשפעה מגיעה בתוך זמן קצר, בערך בתוך חצי שעה – כך שתוכלו לשמור על ספונטניות. כדי לשפר את מהירות ההשפעה של הויאגרה הטבעית כדאי ליטול אותה על בטן ריקה. כמו כן, נטילת הכדור מותרת בשילוב עם שתיית אלכוהול אך יש לקחת בחשבון שהשפעת הכדור על מערכות הגוף תהיה איטית יותר.

>>> להזמנת “סופר און” – תוסף ויאגרה טבעית לטיפול בהפרעות זקפה – לחצו כאן <<<

סופר און - תחליף ויאגרה טבעי - מוצר
SUPER ON

איך אני בוחר איזה ויאגרה טבעית הכי מתאימה לי?

ישנם סוגים רבים של ויאגרה טבעית הדומים במהותה זה לזה. מה חשוב לבדוק?

  • חפשו מוצרים העשויים מ100% חומרים טבעיים כמו דבש החשק אפימדיום או “סופר און“.
  • אל תסתפקו במוצרים שרק החומר הפעיל שלהם הוא טבעי.
  • קראו את התווית מאחור! מאוד פשוט, חפשו רכיבים טבעיים בלבד – כמו צמח המאקה, ג’ינסנג ועוד…

כדי לא להתבלבל מהשפע וכדי לבחור את הדבר הנכון עבורכם, כדאי להתייעץ עם אנשים שמבינים לעומק בנושא. באתר ויאגרה פארם ניתן ליצור קשר עם נציג דרך האתר, בטלפון או דרך אפליקציית וואטסאפ תוך שמירה על דיסקרטיות.

קראו בהרחבה על מחקר שבדק את האפקט המעורר של צמח הג’ינסנג ותרומתו להגדלת ספירת הזרע.

 

איך כדאי לגשת לנטילת ויאגרה?

ראשית כדאי להכיר בבעיה ולהפנים כי אין במה להתבייש, וגברים רבים מאוד סובלים מבעיות דומות – הדבר מאוד נפוץ, אולי הרבה יותר ממה שאתם חושבים. לאחר מכן, אל תחששו לדבר על הנושא עם אדם שקרוב אליכם או עם היועצים שמבינים בענייני ויאגרה טבעית. בעת המאורע, כדאי לשתף את הפרטנרית שלכם בלקיחת הכדור, על מנת ליצור בניכם אווירה נינוחה ונעימה ולמנוע לחץ מיותר שעשוי להשפיע על טיב החוויה שלכם. זכרו, אין במה להתבייש או להיות מובכים – תקשורת טובה ושיתוף הם הבסיס לסקס טוב.

 

ויאגרה טבעית זה לא מסוכן?

כמו ויאגרה גנרית גם ויאגרה טבעית ניתנת ללא מרשם, ולא בכדי. זאת, בעקבות העובדה שלא מדובר במוצר מסוכן, וניתן ליטול אותו בבית לפי שיקול דעתכם וללא חשש. הויאגרה הטבעית לא מכילה חומרים רעילים או כימיקליים תעשייתיים ולכן למרות האפקטיביות המפתיעה שלה, היא אינה מסוכנת לבריאות כלל ובטוחה לשימוש. לויאגרה הטבעית יש את כל האישורים הנדרשים ובניהם אישור של משרד הריאות הישראלי ואישור תקינה של GMP לשיווק מוצרים טבעיים.

כדאי לקרוא את המחקר הסוקר את רשימת המרכיבים הטבעיים המסייעים לשיפור התפקוד המיני הגברי וביניהם אפימדיום, ג’ינסנג ושורש מאקה.

ויאגרה טבעית
ויאגרה טבעית

 

סיכום ויאגרה טבעית

על ויאגרה קונבקציונלית אשר ניתנת במרשם רופא בלבד ונרכשת בסופר פארם רשמית ופיזי, יש סטיגמות רבות. עם זאת, אם אתם סובלים מבעיה במיניות כגון שפיעה מוקדמת או רוצים לשפר את האונות שלכם ולהנות מחוויה מינית מטורפת וארוכה, כדאי שתכירו ותתנסו בויאגרה טבעית שאינה מצריכה מרשם רופא, זמינה לרכישה מבלי לצאת מהבית וכן לא מסוכנת כלל.

אם החלטתם שעדיף לכם ללכת על מוצר טבעי עם אפשרות נמוכה להופעת תופעות לוואי, מוטב לפנות לויאגרה – פארם – מקום שמציע לכם מגוון פתרונות גדול.

המאמר מעניין? שתפו בקליק

רוצים לדבר עם מומחה ?